אולי קיבלתם טלפון "הלוואה ברגע"?

אולי קיבלתם טלפון "הלוואה ברגע"?

האם גם אתם קיבלתם טלפון "שלום! הלוואות כאן ועכשיו"

או האם התקשרו והציעו לכם כי "מגיע לכם מתנה בכרטיס האשראי שלכם למימוש" אתם רק צריכים להצטרף לתוכנית רכישה של "טוטו" "לוטו" קולקטיבית?והאם נחשפתם לפרסום של ביטוח ישיר "קח הלוואה של 50.000 ₪ מהיום למחר, ואז השאלה הראשונה שאתה נשאל זה "יש לך רכב. מה מספרו?

יכול להיות שגם נחשפתם למודעות בעיתון של חברות מימון מאושרות ע"י הממשלה כביכול המציעים כאן ועכשיו 10.000 ₪ הלוואה תוך שעה.

כן, זהו העולם של היום, אורבים לנו בכול פינה, רודפים אחרינו מכול אתר, מקבלים את מספרי הטלפון שלנו למרות שלא רצינו, יכולים לסבך אותנו בשנייה.

 כאשר בעל עסק יושב ומתחבט איך הוא מזרים מחר לבנק 10.000 ₪ רק בכדי שלא יחזרו לו השיקים, טלפון אחד כזה יכול לגרום לו לעשות את הטעות הגדולה, לקחת הלוואה, ולהסתבך בריבית נשך מסוכנת וגומרת. וזה קורה ביום יום, וזה יכול להתגלגל ולהתגלגל עד שהגובים מגיעים הביתה לאישה ולילדים, ואתה בסך הכול שילמת את עשרת אלפים השקל לספק שבשיחת טלפון אחת יכולתה לבקש כי "לא יפקיד את השיק" "שתפרע לו את השיק בפעמיים" ושום דבר לא היה קורה. החששות שלך כי תאבד את שמך הטוב ואת מערכת היחסים עם הספק היא מחשבה רק שלך, לא של הספק. גם לספק שלך אין מספיק לקוחות, גם הספק שלך רוצה לשמור על מערכת יחסים תקינה אתך, גם לספק שלך חשוב מאד כי העסק שלך יצליח כי אחרת ליהנות מכספו או מההכנסה שהעסק שלך יוצר עבורו. על דאגה הספק לא יעזוב אתכם, ההלוואה שלקחתם היא זאת שתכביד ותסכן אתכם.

בעלי עסקים ועסקים חייבים לפעול בשיקול רב, הרבה מאד הצעות מפתות יש בטלפון, באינטרנט, בעיתונים, בפניות טלפוניות כאלה ואחרות, והם אלה אשר מסכנות את העסק שלכם ואותכם. לפעמים המצוקה והפתרון שמגיע בדמות של עזרה מדומה יכולים ליצור מצב של הרס בניהול העסק שלכם, ואת זה אתם ממש לא רוצים.

 יש פתרון מושכל לכול בעיה, הראש צריך להיות נקי על מנת ליישם את הפתרון, כאשר פועלים בלחץ לא מגיעים לתובנה נכונה ובשביל זה יש יועצים או מלווים חיצוניים שיכולים להאיר את הבעיה וגם למצוא את פתרונה.

אנשי עסקים, בעלי עסקים, היו ערים, על תכנסו למצב של מצוקה שתובנות לא רצויות ייצאו ממנה. חשבו, תשקלו, תנו לעצמכם פסק זמן למחשבה, תנו נשימה נוספת לפני החלטה סיפרו עד 10 או עד 100 בכדי להיות ב"קונטרול".

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

ייעוץ עסקי

אתה בטוח שאתה יועץ עסקי?

הרבה שואלים אותי "איך נהיית יועץ עסקי" בכלל סמכא לתת לי ולחברה שלי ייעוץ עסקי שהרי לא שמעתי שיש תואר כזה של ייעוץ עסקי, יש תואר בניהול, תואר בכלכלה, חשבונאות, תעשיה וניהול ורק לא שמעתי על תואר ביועץ עסקי.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן