אולי קיבלתם טלפון "הלוואה ברגע"?

אולי קיבלתם טלפון "הלוואה ברגע"?

האם גם אתם קיבלתם טלפון "שלום! הלוואות כאן ועכשיו"

או האם התקשרו והציעו לכם כי "מגיע לכם מתנה בכרטיס האשראי שלכם למימוש" אתם רק צריכים להצטרף לתוכנית רכישה של "טוטו" "לוטו" קולקטיבית?והאם נחשפתם לפרסום של ביטוח ישיר "קח הלוואה של 50.000 ₪ מהיום למחר, ואז השאלה הראשונה שאתה נשאל זה "יש לך רכב. מה מספרו?

יכול להיות שגם נחשפתם למודעות בעיתון של חברות מימון מאושרות ע"י הממשלה כביכול המציעים כאן ועכשיו 10.000 ₪ הלוואה תוך שעה.

כן, זהו העולם של היום, אורבים לנו בכול פינה, רודפים אחרינו מכול אתר, מקבלים את מספרי הטלפון שלנו למרות שלא רצינו, יכולים לסבך אותנו בשנייה.

 כאשר בעל עסק יושב ומתחבט איך הוא מזרים מחר לבנק 10.000 ₪ רק בכדי שלא יחזרו לו השיקים, טלפון אחד כזה יכול לגרום לו לעשות את הטעות הגדולה, לקחת הלוואה, ולהסתבך בריבית נשך מסוכנת וגומרת. וזה קורה ביום יום, וזה יכול להתגלגל ולהתגלגל עד שהגובים מגיעים הביתה לאישה ולילדים, ואתה בסך הכול שילמת את עשרת אלפים השקל לספק שבשיחת טלפון אחת יכולתה לבקש כי "לא יפקיד את השיק" "שתפרע לו את השיק בפעמיים" ושום דבר לא היה קורה. החששות שלך כי תאבד את שמך הטוב ואת מערכת היחסים עם הספק היא מחשבה רק שלך, לא של הספק. גם לספק שלך אין מספיק לקוחות, גם הספק שלך רוצה לשמור על מערכת יחסים תקינה אתך, גם לספק שלך חשוב מאד כי העסק שלך יצליח כי אחרת ליהנות מכספו או מההכנסה שהעסק שלך יוצר עבורו. על דאגה הספק לא יעזוב אתכם, ההלוואה שלקחתם היא זאת שתכביד ותסכן אתכם.

בעלי עסקים ועסקים חייבים לפעול בשיקול רב, הרבה מאד הצעות מפתות יש בטלפון, באינטרנט, בעיתונים, בפניות טלפוניות כאלה ואחרות, והם אלה אשר מסכנות את העסק שלכם ואותכם. לפעמים המצוקה והפתרון שמגיע בדמות של עזרה מדומה יכולים ליצור מצב של הרס בניהול העסק שלכם, ואת זה אתם ממש לא רוצים.

 יש פתרון מושכל לכול בעיה, הראש צריך להיות נקי על מנת ליישם את הפתרון, כאשר פועלים בלחץ לא מגיעים לתובנה נכונה ובשביל זה יש יועצים או מלווים חיצוניים שיכולים להאיר את הבעיה וגם למצוא את פתרונה.

אנשי עסקים, בעלי עסקים, היו ערים, על תכנסו למצב של מצוקה שתובנות לא רצויות ייצאו ממנה. חשבו, תשקלו, תנו לעצמכם פסק זמן למחשבה, תנו נשימה נוספת לפני החלטה סיפרו עד 10 או עד 100 בכדי להיות ב"קונטרול".

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

חגי תשרי
יועץ כלכלי

התייעלות עסקית בתקופת החגים

התייעלות עסקית בתקופת החגים   בספטמבר 2021 תחול עונת החגים ועל פי כן יהיו כ-13 ימי עבודה זמינים. מדובר על כ-17 ימים בהם לא תתרחש

מגפ]ת דלתא
ייעוץ אסטרטגי

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים   איך תשפיע המגפה על עולם העסקים? איך עסקים צפויים להתנהל? ומה הם סודות ההצלחה גם בתקופה זו של

יבוא מסין
יבוא יצוא

טוב לא ייצא לנו מייבוא מסין

טוב לא ייצא מסין "פלישתים עליך שמשון" (שופטים טז ט) זה בדיוק ההגדרה הנכונה על מעצמת העל "סין" רקע אין אזרח ישראלי או בעלי העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן