אולי קיבלתם טלפון "הלוואה ברגע"?

אולי קיבלתם טלפון "הלוואה ברגע"?

האם גם אתם קיבלתם טלפון "שלום! הלוואות כאן ועכשיו"

או האם התקשרו והציעו לכם כי "מגיע לכם מתנה בכרטיס האשראי שלכם למימוש" אתם רק צריכים להצטרף לתוכנית רכישה של "טוטו" "לוטו" קולקטיבית?והאם נחשפתם לפרסום של ביטוח ישיר "קח הלוואה של 50.000 ₪ מהיום למחר, ואז השאלה הראשונה שאתה נשאל זה "יש לך רכב. מה מספרו?

יכול להיות שגם נחשפתם למודעות בעיתון של חברות מימון מאושרות ע"י הממשלה כביכול המציעים כאן ועכשיו 10.000 ₪ הלוואה תוך שעה.

כן, זהו העולם של היום, אורבים לנו בכול פינה, רודפים אחרינו מכול אתר, מקבלים את מספרי הטלפון שלנו למרות שלא רצינו, יכולים לסבך אותנו בשנייה.

 כאשר בעל עסק יושב ומתחבט איך הוא מזרים מחר לבנק 10.000 ₪ רק בכדי שלא יחזרו לו השיקים, טלפון אחד כזה יכול לגרום לו לעשות את הטעות הגדולה, לקחת הלוואה, ולהסתבך בריבית נשך מסוכנת וגומרת. וזה קורה ביום יום, וזה יכול להתגלגל ולהתגלגל עד שהגובים מגיעים הביתה לאישה ולילדים, ואתה בסך הכול שילמת את עשרת אלפים השקל לספק שבשיחת טלפון אחת יכולתה לבקש כי "לא יפקיד את השיק" "שתפרע לו את השיק בפעמיים" ושום דבר לא היה קורה. החששות שלך כי תאבד את שמך הטוב ואת מערכת היחסים עם הספק היא מחשבה רק שלך, לא של הספק. גם לספק שלך אין מספיק לקוחות, גם הספק שלך רוצה לשמור על מערכת יחסים תקינה אתך, גם לספק שלך חשוב מאד כי העסק שלך יצליח כי אחרת ליהנות מכספו או מההכנסה שהעסק שלך יוצר עבורו. על דאגה הספק לא יעזוב אתכם, ההלוואה שלקחתם היא זאת שתכביד ותסכן אתכם.

בעלי עסקים ועסקים חייבים לפעול בשיקול רב, הרבה מאד הצעות מפתות יש בטלפון, באינטרנט, בעיתונים, בפניות טלפוניות כאלה ואחרות, והם אלה אשר מסכנות את העסק שלכם ואותכם. לפעמים המצוקה והפתרון שמגיע בדמות של עזרה מדומה יכולים ליצור מצב של הרס בניהול העסק שלכם, ואת זה אתם ממש לא רוצים.

 יש פתרון מושכל לכול בעיה, הראש צריך להיות נקי על מנת ליישם את הפתרון, כאשר פועלים בלחץ לא מגיעים לתובנה נכונה ובשביל זה יש יועצים או מלווים חיצוניים שיכולים להאיר את הבעיה וגם למצוא את פתרונה.

אנשי עסקים, בעלי עסקים, היו ערים, על תכנסו למצב של מצוקה שתובנות לא רצויות ייצאו ממנה. חשבו, תשקלו, תנו לעצמכם פסק זמן למחשבה, תנו נשימה נוספת לפני החלטה סיפרו עד 10 או עד 100 בכדי להיות ב"קונטרול".

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן