אדוני שר האוצר!

אדוני שר האוצר!

יאיר לפיד שר האוצר עכשיו אתה מבין מה זה תקשורת!

האם אתה מבין אדוני שאתה וראש הממשלה והשרים האחרים לא שולטים או מנהיגים את המדינה.

האם אתה מבין "עכשיו" שהמדינה מונהגת בידי התקשורת, אני אפילו לא בטוח שדעתה של התקשורת כדעת ה"עם".

היום כאשר אתה יושב בתפקיד בכיר בממשלה, לאחר שהייתה "תותח" בעולם התקשורת, אולי אתה מבין איך זה להסתכל על התקשורת מכיוון אחר!

ראה כבוד השר! אני בטוח שאין לך דבר וחצי דבר כנגד מועמדי ראש הממשלה לתפקיד נגיד הבנק המרכזי, אבל אתה, כפי שהצטיירה דמותך בעיני "אדם זורם" החלטתם למנות את פרנקל לתפקיד "התקשורת אכלה אותו מכול כוון כולל האולפן שבו אתה שריתתה בעבר" מה לא צעקו, מה לא העלו, איזה תליין לא חיפשו בכדי להכפיש את שמו. ובסוף. הנגיד המיועד נלחץ. וברח לעשות הרבה יותר כסף והדר ממה שהיה מקבל כאן כנגיד הבנק המרכזי, ואז שוב הלכתה יד ביד עם ראש הממשלה ובמקום למנות עובדת מסורה של הבנק החלטתם שוב להביא לבנק מועמד מועדף עליכם, אבל אז, שוב! תוכנת קטנה, עם רייטינג "לא מי יודע מה" בשעה מאוחרת של ערב מטילה "פצצה" הנגיד המיועד מדבר "מתייעץ" עם אסטרולוג. שוד ושבר, זוועה, נורא ואיום, חוסר אנושיות מוחלט, איך הוא מעז הפרופסור מהאוניברסיטה להתייעץ עם אסטרולוג? "לדעתי הוא ראוי לסקילה וקלון" ומי שבאמת פתח את עיתוני סוף השבוע "סדינים" שלמים של כתבות על "המתייעץ עם האסטרולוג" ואז אדוני כבוד השר נבהל הפרופסור וחצי שעה אחרי שמשרדך ומשרד ראש הממשלה מודיע על ועדה שתאשר את מינוי "המתייעץ עם האסטרולוג" מודיע זה (כנראה שנבהל טבעית משערי העיתונים הפרוסים על סדינים "שלום, תודה, לא רוצה, תהיו בריאים, טוב לי היכן שאני בלי שיחטטו במכנסי ובתחתונים שלי" ומסיר את המועמדות.

הנה אדוני הספין הנהדר של התקשורת, אותה תקשורת שאתה הייתה אחד ממנה, הנה היום הכול פועל הפוך. והאזרחים, אזרחי המדינה, אני לא בטוח שזה כול כך אכפת להם מי יהיה נגיד הבנק הבא: הם בחרו בך, הם בחרו בראש ממשלתך, והם מאמינים כי אתם עושים את הדבר הנכון ביותר!

שרי הריסון לא טובה לציבור כי היא מקבלת מסרים מלמעלה "עוד מיליארד איש מקבלים מסרים מלמעלה" אז מה. מחר היא הולכת לנהל את הבנק לפי המסרים מלמעלה? האם זו המסקנה שצריך לפסול אותה, אבל את זה כבר עברנו, המפכ"ל, הרמטכ"ל, מועמדים ראויים בכול קנה מידה ישראלי ועולמי נאלצים לפרוש מתפקידים בגלל פיסת אדמה שכן נרשמה או לא נרשמה! מה עובר עליכם התקשורת המכובדת. אנחנו אנשים, בשר ודם, אנחנו לא חפים מטעויות, שופט שהיכה את ילדיו נשאר על כס המשפט, מה קרה? הנשיא קלינטון אמר  I DIDN’T MAKE ANY SEX WITH MONICA  אז הוא אמר! מישהו בארצות הברית הוריד אותו מכיסה הנשיא בגלל ששיקר, לא! למה לא! כי זה לא מעניין אף אחד חוץ מהתקשורת הצהובה שמחפשת כותרות ואת מי להרוג.

 עברנו דור, כרגע יש כאן דור זורם, כרגע יש כאן דור שמכיר בשונה, שמכיר בצרכים, שמבין שאנחנו בני אדם, משילות צריכה לדעת למשול ולא לרקוד על פי תכתיבי התקשורת, מפקדים, מנהלים, חברי כנסת שרים ואחרים לא צריכים לקחת צמוד אליהם עו"ד, איש יחסי ציבור, פרסומאי, לחשן וכיו"ב. אדם הוא אדם, אדם עושה שגיאות שאחרת הוא לא בנאדם אלא מלאך! מלאכים יש בשמיים ולא עלי אדמות, ריבון האלוהים מה קורה כאן. מספיק, התקשורת טוב שתהיה, טוב שתעלה על תחלואות, אבל יש כבר הגזמה בכותרות ובעליהום הציבורי והפרטי כאחד.

 אם נמשיך כך לנהוג לא יהיו מנהיגים ומובילי רואי צאן והארץ תהיה תהוו ובוהו

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן