אדוני שר האוצר!

אדוני שר האוצר!

יאיר לפיד שר האוצר עכשיו אתה מבין מה זה תקשורת!

האם אתה מבין אדוני שאתה וראש הממשלה והשרים האחרים לא שולטים או מנהיגים את המדינה.

האם אתה מבין "עכשיו" שהמדינה מונהגת בידי התקשורת, אני אפילו לא בטוח שדעתה של התקשורת כדעת ה"עם".

היום כאשר אתה יושב בתפקיד בכיר בממשלה, לאחר שהייתה "תותח" בעולם התקשורת, אולי אתה מבין איך זה להסתכל על התקשורת מכיוון אחר!

ראה כבוד השר! אני בטוח שאין לך דבר וחצי דבר כנגד מועמדי ראש הממשלה לתפקיד נגיד הבנק המרכזי, אבל אתה, כפי שהצטיירה דמותך בעיני "אדם זורם" החלטתם למנות את פרנקל לתפקיד "התקשורת אכלה אותו מכול כוון כולל האולפן שבו אתה שריתתה בעבר" מה לא צעקו, מה לא העלו, איזה תליין לא חיפשו בכדי להכפיש את שמו. ובסוף. הנגיד המיועד נלחץ. וברח לעשות הרבה יותר כסף והדר ממה שהיה מקבל כאן כנגיד הבנק המרכזי, ואז שוב הלכתה יד ביד עם ראש הממשלה ובמקום למנות עובדת מסורה של הבנק החלטתם שוב להביא לבנק מועמד מועדף עליכם, אבל אז, שוב! תוכנת קטנה, עם רייטינג "לא מי יודע מה" בשעה מאוחרת של ערב מטילה "פצצה" הנגיד המיועד מדבר "מתייעץ" עם אסטרולוג. שוד ושבר, זוועה, נורא ואיום, חוסר אנושיות מוחלט, איך הוא מעז הפרופסור מהאוניברסיטה להתייעץ עם אסטרולוג? "לדעתי הוא ראוי לסקילה וקלון" ומי שבאמת פתח את עיתוני סוף השבוע "סדינים" שלמים של כתבות על "המתייעץ עם האסטרולוג" ואז אדוני כבוד השר נבהל הפרופסור וחצי שעה אחרי שמשרדך ומשרד ראש הממשלה מודיע על ועדה שתאשר את מינוי "המתייעץ עם האסטרולוג" מודיע זה (כנראה שנבהל טבעית משערי העיתונים הפרוסים על סדינים "שלום, תודה, לא רוצה, תהיו בריאים, טוב לי היכן שאני בלי שיחטטו במכנסי ובתחתונים שלי" ומסיר את המועמדות.

הנה אדוני הספין הנהדר של התקשורת, אותה תקשורת שאתה הייתה אחד ממנה, הנה היום הכול פועל הפוך. והאזרחים, אזרחי המדינה, אני לא בטוח שזה כול כך אכפת להם מי יהיה נגיד הבנק הבא: הם בחרו בך, הם בחרו בראש ממשלתך, והם מאמינים כי אתם עושים את הדבר הנכון ביותר!

שרי הריסון לא טובה לציבור כי היא מקבלת מסרים מלמעלה "עוד מיליארד איש מקבלים מסרים מלמעלה" אז מה. מחר היא הולכת לנהל את הבנק לפי המסרים מלמעלה? האם זו המסקנה שצריך לפסול אותה, אבל את זה כבר עברנו, המפכ"ל, הרמטכ"ל, מועמדים ראויים בכול קנה מידה ישראלי ועולמי נאלצים לפרוש מתפקידים בגלל פיסת אדמה שכן נרשמה או לא נרשמה! מה עובר עליכם התקשורת המכובדת. אנחנו אנשים, בשר ודם, אנחנו לא חפים מטעויות, שופט שהיכה את ילדיו נשאר על כס המשפט, מה קרה? הנשיא קלינטון אמר  I DIDN’T MAKE ANY SEX WITH MONICA  אז הוא אמר! מישהו בארצות הברית הוריד אותו מכיסה הנשיא בגלל ששיקר, לא! למה לא! כי זה לא מעניין אף אחד חוץ מהתקשורת הצהובה שמחפשת כותרות ואת מי להרוג.

 עברנו דור, כרגע יש כאן דור זורם, כרגע יש כאן דור שמכיר בשונה, שמכיר בצרכים, שמבין שאנחנו בני אדם, משילות צריכה לדעת למשול ולא לרקוד על פי תכתיבי התקשורת, מפקדים, מנהלים, חברי כנסת שרים ואחרים לא צריכים לקחת צמוד אליהם עו"ד, איש יחסי ציבור, פרסומאי, לחשן וכיו"ב. אדם הוא אדם, אדם עושה שגיאות שאחרת הוא לא בנאדם אלא מלאך! מלאכים יש בשמיים ולא עלי אדמות, ריבון האלוהים מה קורה כאן. מספיק, התקשורת טוב שתהיה, טוב שתעלה על תחלואות, אבל יש כבר הגזמה בכותרות ובעליהום הציבורי והפרטי כאחד.

 אם נמשיך כך לנהוג לא יהיו מנהיגים ומובילי רואי צאן והארץ תהיה תהוו ובוהו

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגפ]ת דלתא
ייעוץ אסטרטגי

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים   איך תשפיע המגפה על עולם העסקים? איך עסקים צפויים להתנהל? ומה הם סודות ההצלחה גם בתקופה זו של

יבוא מסין
יבוא יצוא

טוב לא ייצא לנו מייבוא מסין

טוב לא ייצא מסין "פלישתים עליך שמשון" (שופטים טז ט) זה בדיוק ההגדרה הנכונה על מעצמת העל "סין" רקע אין אזרח ישראלי או בעלי העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן